druk

…od jednej sztuki do milionów, wszystko w zależności od potrzeb.

Od lat współpracujemy z kilkoma sprawdzonymi drukarniami offsetowymi i cyfrowymi, dzięki czemu mamy gwarancję jakości druku, otrzymujemy również korzystne rabaty.

Zaletami druku cyfrowego są personalizacja i elastyczność. Druk cyfrowy daje możliwość zmian dowolnych elementów tekstowych bądź graficznych dla każdej odbitki. Zlecenia są realizowane szybko. Ten rodzaj druku idealnie sprawdza się w wariancie „druku na żądanie”. W drukarni cyfrowej można drukować na różnych podłożach, w szerokim przedziale gramatur i w różnych formatach — zwykle do formatu B3. Druk cyfrowy jest opłacalny dla nakładów od jednego do kilkuset egzemplarzy.

Druk offsetowy jest korzystny dla większych nakładów (powyżej 500 szt.). Im większy nakład, tym tańszy jest druk pojedynczego egzemplarza. Druk offsetowy charakteryzuje się też lepszą jakością oraz możliwością korekty kolorystyki w trakcie druku. Kolejną jego zaletą jest możliwość stosowania dodatkowych kolorów z palety pantone (np. złoty lub metaliczny), lakierowanie wybiórcze, a nawet druk lakierem zapachowym.