Szkolenia wewnętrzne

    Zachęcamy firmy i instytucje do skorzystania z szerokiej i zindywidualizowanej oferty szkoleń wewnętrznych. Nasze szkolenia to prosty i niezawodny sposób na podniesienie kompetencji językowych pracowników w codziennych sytuacjach zawodowych.

    Indywidualizacja i elastyczność

Programy szkoleń wewnętrznych odzwierciedlają konkretne potrzeby i oczekiwania firmy, instytucji lub grupy zlecającej szkolenie. Zawsze bierzemy pod uwagę profil działalności zlecającego, starając się zidentyfikować obszary, które wymagają pomocy doradcy językowego. Z pełną elastycznością opracowujemy indywidualne programy szkoleniowe uwzględniające oczekiwania klientów i ich cele biznesowe.

    Praktyczna wiedza — praktyczne umiejętności

Spotkania mają charakter warsztatów — praktycznych ćwiczeń redakcyjnych wspartych technikami podawczymi. Podczas zajęć wykorzystujemy niemal wyłącznie przykłady tekstowe z codziennych obszarów pracy zawodowej uczestników.

    Nowoczesne techniki dydaktyczne

Kształtujemy umiejętności językowe i przekazujemy treści w sposób praktyczny, zrozumiały i łatwo przyswajalny, z wykorzystaniem nowoczesnych interaktywnych technik dydaktycznych. Dzięki temu już następnego dnia po zakończeniu szkolenia uczestnicy mogą włączyć nabyte kompetencje w swoje zawodowe obszary aktywności.