• Kajakarz - szkolenia dla firm Działamy na rynku nieprzerwanie od 6 lat.
  • rodzina - szkolenia dla urzędników Elastycznie i indywidualnie traktujemy każde zlecenie i każdego klienta.
  • Budzik - szkolenia miękkie Oferujemy najwyższej jakości usługi w najlepszym czasie i w optymalnej cenie.
 misja

Od dawna fascynujemy się japońską filozofią Kaizen, która jest koncepcją ciągłego doskonalenia, angażującą w stałe poszukiwanie pomysłów udoskonalenia wszystkie obszary organizacji. Kaizen jest nie tylko koncepcją zarządzania, ale również częścią kultury japońskiej.

Z filozofii ciągłego doskonalenia wywodzi się tzw. lean management, czyli sposób zarządzania koncentrujący się na podnoszeniu jakości produktu przy jednoczesnym ograniczaniu kosztów. Efektem tego podejścia jest wytwarzanie produktów doskonałej jakości w przystępnej cenie.
Właśnie z lean zaczerpnęliśmy pojęcie "Seiton", które oznacza "wszystko na swoim miejscu; zrób tak, żeby było Ci wygodniej”.
Jesteśmy przekonani, że system, który pozwolił japońskiej firmie Toyota stać się synonimem wysokiej jakości i niezawodności, sprawdza się nie tylko w produkcji, ale i w innych dziedzinach życia. Chcemy wdrażać go także w naszej branży.

Tacy jesteśmy w pracy.
Tych cech uczymy na szkoleniach i warsztatach.
Takie stają się redagowane przez nas teksty.

Język jest strukturą, w której wszystko powinno do siebie pasować. Każdy znak, wyraz, każde zdanie i akapit mają w tekście swoje ustalone miejsce i swoją do odegrania rolę. Wykorzystane sensownie i mądrze stają się komponentem językowego piękna — znakiem kultury języka.